راهبند
 

راهبند

 

انواع راهبند اتوماتیک


راهبند وسیله ای است که برای کنترل عبور و مرور خودروها و جلوگیری از ورود خودروهای غیر مجاز به داخل مجموعه ها یی مانند بیمارستانها،ادارات،شرکت ها،مجتمع های مسکونی،پارکینگ ها و... استفاده میشود.امروزه راهبندها بصورت اتوماتیک عمل میکنند و دیگر مانند گذشته از راهبندهای دستی استفاده نمیشود.

راهبندها به شکل های مختلفی بنابر نوع نیاز مجموعه ها وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.روش کار راهبندهای اتوماتیک غالبا بصورت استفاده از ریموت کنترل و کلید دستی است اما در راهبندهای جدید و بروز میتوان از سیستم های RFID وریدرهای برد بلند نیز استفاده کرد.


راهبند اهرمی(میله ای)

 

راهبند اهرمی دارای یک میله از جنس آلومینیوم و سبک است که به اندازه های مختلف وجود دارد و برای مسدود کردن مسیر به صورت افقی و عمودی بالا پایین میرود.این اهرم توسط یک موتور محرک که الکترومتور ویا هیدرولیک است و یک گیربکس حرکت خود را انجام میدهد. راهبندهای اهرمی به نسبت انواع دیگر راهبندها بیشتر مورداستفاده قرار میگیرند طول میله این راهبندها معمولا ۴تا ۸متر متغییر هستند.

راهبند اهرمی
 
برای مکانهایی که مسقف هستند معمولا از بازوهای تاشونده استفاده میشود که به صورت ۹۰درجه و ۱۸۰درجه هستند. در راهبندهای میله ای برای حفظ تعادل و کمک به موتور از فنر استفاده میشود همچنین بر روی میله یا بوم برخی از انواع این نوع راهبندها از LED برای وضوح بیشتر در تاریکی شب استفاده میشود.


راهبند ستونی (بولارد)

راهبند ستونی، استوانه ای فلزی و محکم است که توسط فنداسیون در داخل زمین قرار میگیرد و به هنگام فرمان توسط موتور الکتریکی داخل زمین بالا پایین میرود .برای بستن مسیر مجموعه هایی که نیاز به برقراری امنیت بالایی دارند معمولا از راهبندهای ستونی استفاده میشود و با توجه به عرض مسیر از دو یا چند ستون استفاده میشود.
راهبند ستونی

به این نوع راهبندها بولارد نیز گفته میشود و قیمت آنها نسبت به دیگر انواع راهبند بسیار بالاتر است برای تردد ها بالا معمولا از موتور هیدرولیک دراین نوع راهبند استفاده میشود به این نوع راهبندها ضد تروریست هم گفته میشود.


راهبند نیزه ای

راهبند های نیزه ای یک تکنولوژی نو ظهور در حوضه راهبند های وسایل نقلیه است . این راهبند ها برای منهدم کردم لاستیک های وسایل نقلیه استفاده میشوند و از این رو از این راه بند در جاده های با امنیت بالا یا در ورودی مناطق نظامی استفاده میشود.راهبند نیزه ای در ابعاد و مقاومت های مختلف قابل طراحی و تولید است.این سیستم میتواند لاستیک یک خودرو سواری را از بین برده و یا به غلطک های یک تانک جنگی آسیب بزند و آن را زمین گیر کند.

سره نیزه ها از جنس فولاد آب دیده بوده و با ارتفاع 10 تا 40 سانتی متر موجود است.این راه بند با توجه به نیاز و محل قرار گیری میتواند عرض طول و یا حتی ارتفاع متفاوتی داشته باشد.

همچنین به دلیل اینکه راهبند نیزه ای در داخل زمین قرار دارد و بایستی در فصول سرد و همچنین مناطق سردسیر با همان سرعت عمل کند، این نکته را در راهبند نیزه ای دارای اهمیت می کند از این رو راهبند نیزه ای تا دمای منفی 35 درجه نیز با همان سرعت عمل می کند. به عبارتی قدرت راهبند نیزه ای به گونه ای است که قادر به شکستن یخ زدگی می باشد.

 
راهبند نیزه ای

راهبند صفحه ای

این نوع از راهبندها شامل یک صفحه فولادی ضخیم می باشند که درون فنداسیون مخصوص به خود در داخل زمین کار گذاشته می شوند. هنگامی که بخواهید مسیر عبور را مسدود نمایید، یک سیستم محرک هیدرولیک و یا الکترومکانیک صفحه را به سمت بالا حرکت داده تا به صورت مانع در برابر عبور وسایل نقلیه قرار بگیرد و کل مسیر رعبور را ببندد.با توجه به ضخامت بالای صفحه متحرک این نوع راهبند، نیروی های ناشی برخوردهای شدید را  به خوبی تحمل می کند. بنابراین می توان از آن در ورودی مراکز حساس نظامی و سیاسی به منظور جلوگیری از وقوع عملیات خرابکارانه و تروریستی استفاده نمود.


راهبند صفحه ای

 

 

تفاوت راهبند هیدرولیک و الکترومکانیک


راهبند هیدرولیک


راهبندهای هیدرولیک به علت استهلاک مکانیکی کمتر نسبت به راهبندهای الکترومکانیک، برای محل های پرتردد مناسب تر می باشند. راه بندهای هیدرولیک را براساس ولتاژ تغذیه موتور می توان به دو گروه ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت تقسیم نمود. مزیت عمده مدل ۲۴ ولت قابلیت افزودن باتری پشتیبان برای استفاده از راه بند در هنگام قطع برق می باشد.

سیستم محرک در این راهنبدها شامل یک موتور الکتریکی، پمپ روغن، محفظه روغن و سیلندر هیدرولیک می باشد. با روشن شدن موتور، پمپ روغن به حرکت درآمده و روغن را با فشار بالا از مخزن تخلیه و وارد سیلندر هیدرولیک می نماید. با ورود و خروج روغن در سیلندر هیدرولیک، پیستون درون آن به سمت بالا و پایین حرکت می کند. انتهای آزاد پیستون به کمک اهرم بندی به شفت خروجی متصل می شود و از سمت دیگر میله راهبند نیز از مرکز دوارن خود به شفت خروجی متصل می گردد. بدین ترتیب حرکت پیستون درون سیلندر هیدرولیک به میله راهبند منتقل شده و نیروی لازم برای حرکت آن را تامین می کند.راهبند الکترومکانیک

راهبندهای الکترومکانیک دارای یک موتور الکتریکی می باشد. نیروی خروجی شفت موتور وارد یک جعبه دنده (گیربکس) می شود تا از طریق آن نسبت قدرت و سرعت شفت متحرک تنظیم شود. مرکز دوران میله راهبند دارای یک سوراخ دندار بوده که بر روی شفت خروجی جعبه دنده متصل می شود. از این طریق زنجیره انتقال قدرت کامل شده و نیروی محرک موتور به میله راهبند منتقل می شود.

نحوه ی حرکت راهبند های الکترو مکانیک به این گونه می باشد که نسبت قدرت و سرعت شفت موتور از طریق وارد شدن نیروی خروجی شفت موتور وارد یک جعبه دنده یا همان گیربکس تنظیم می شود و مرکز دوران میله ی راهبند که دارای یک سوراخ دندانه دار هست به شفت خروجی جعبه دنده متصل می شود . بنابرین زنجیر انتقال قدرت کامل می شود و نیروی محرک موتور به میله ی راهبند منتقل می شود . 


 


امنیت راهبند ستونی

 
چگونه راهبند های ستونی می توانند امنیت ساختمان‌ها و اطراف آن را تامین کنند؟!

یکی از انواع راهبند ها موانع ستونی هستند که باعث ایجاد امنیت در فضای مورد استفاده می شوند، انواع مختلفی از این نوع راهبند ستونی بر اساس اندازه، طرح،جنس وجود دارد که مشهورترین آنها قوطی های استیل ضد زنگ است که علاوه بر یک مانع امنیتی برای عابرین پیاده باعث کنترل ترافیک می شود. برای حفاظت از تجارت گزینه‌های مختلفی در دسترس است که برای انتخاب بهترین موقعیت باید درک کاملی از تفاوت بین موانع امنیتی داشته باشیم و متناسب به نیاز و محل نصب بهترین گزینه را انتخاب کنید.

راهبندهای ستونی هیچ محدودیت تردد برای عابرین پیاده پیاده ندارند و به راحتی و آزادانه می توانند از هر کجا بخواهند حرکت کنند. اما در مدل های نرده ای و  بلوکی، اگر هنگام نصب محلی برای تردد عابرین گذاشته نشود باعث هرج و مرج و ترافیک می شود. راهبند ها چگونه امنیت را حفظ می‌کنند؟! محدود کردن ورود غیرمجاز اصلی ترین کانون توجه امنیتی است که این امر باعث ایجاد بازدارندگی می‌شود و امنیت موثری را در محیط اطراف ایجاد می‌کند.

راهبند های ستونی در اطراف ساختمان ها باعث می‌شود از برخورد اتومبیل به صورت عمد یا چه تصادفی به ساختمان ها جلوگیری شود که این امر خود باعث امنیت عابرین پیاده و کودکان اطراف ساختمان می‌شود که هیچ اتومبیلی نمی‌تواند وارد محدوده پیاده رو شود. 

از راهبند اتوماتیک برای کجا استفاده میشود؟

راهبند های اتوماتیک  امنیتی فقط برای پارکینگ ها نیستند - آنها برای طیف وسیعی از مشاغل و همچنین مجتمع های آپارتمانی مسکونی مناسب هستند.راهبند اتوماتیک امنیتی مزایای زیادی دارد. اما مهمتر از همه ، جریان ترافیک را کنترل می کند و از ورود ناخواسته خودرو جلوگیری می کند.

بنابراین اگر می خواهید رفت و آمد وسایل نقلیه را از اموال خود محدود کنید - چه کسی ، چه کسی و چه زمانی - راهبند اتوماتیک امنیتی یک راه حل عالی است.


مزایای راهبند اتوماتیک امنیتی چیست؟

مزایای اصلی راهبند اتوماتیک برای مشاغل یا سایت های مسکونی مانند مجتمع های آپارتمانی عبارتند از:

    کنترل تردد
    امنیت
    حریم خصوصی
    انحصارطلبی
    راحتی
    هزینه.

هزینه نصب و راه اندازیراهبند اتوماتیک امنیتی بسیار ارزان تر از گزینه های دیگر است - به عنوان مثال ، استخدام یک محافظ تمام وقت. سیستم های پارکینگ بوم اتوماتیک چه موقع دروازه های بوم امنیتی مناسب هستند؟

راهبند اتوماتیک امنیتی بهترین راه برای نظارت و کنترل دسترسی به وسایل نقلیه هستند.در سیستم های راهبند اتوماتیک، طیف وسیعی از دروازه های رونق امنیتی برای طیف وسیعی از سایتها از جمله:

    پارکینگ
    ساختمان تجاری
    مناطق صنعتی
    مجتمع های آپارتمانی.


چه زمانی راهبند اتوماتیک مناسب نیستند؟

راهبند اتوماتیک  برای کنترل دسترسی عابر پیاده مناسب نیستند. بنابراین اگر دنبال یک راهبند اتوماتیک برای خانه خود هستید ، به احتمال زیاد نمی خواهید یک راهبند اتوماتیک داشته باشید. محدوده دروازه های ما برای خواص مسکونی را که به زیبایی طراحی شده اند ، بررسی کنید.

دروازه های بوم امنیتی برای استفاده تجاری

اگر صاحب هر نوع مشاغلی هستید ، راهبند اتوماتیک بهترین راه برای اطمینان از دسترسی فقط به وسایل نقلیه مورد نظر در ملک خود هستند.به عنوان مثال ، اگر پارکینگ دارید ، یک راهبند اتوماتیک تضمین می کند که وسایل نقلیه بدون گرفتن بلیط وارد نمی شوند و بدون پرداخت هزینه پارک از آنجا خارج نمی شوند.

از طرف دیگر ، اگر تجارت شما یک دفتر یا یک انبار است ، یک راهبند  امنیتی با آی فون به شما امکان می دهد تا اعتبار افراد و وسایل نقلیه را قبل از ورود آنها به اموال خود بررسی کنید. این برای ایمنی و امنیت بسیار مهم است.

راهبند  امنیتی برای استفاده های مسکونی

این روزها بسیاری از مجتمع های آپارتمانی مسکونی برای جلوگیری از ورود ناخواسته و غیر مجاز به وسایل نقلیه از راهبند  امنیتی استفاده می کنند.

این یک روش عالی برای اطمینان از این است که فقط به ساکنان (یا دوستان نزدیک و خانواده) اجازه دسترسی داده شده است. اما این فقط محدود کردن ورود افراد نیست. همچنین در مورد تعداد افراد دسترسی دارد. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که همیشه مکان های پارکینگ برای ساکنان در دسترس است.


سیستم راهبند اتوماتیک و عملکرد ان

راهبند اتوماتیک یک راه حل محبوب به طور فزاینده برای طیف متنوعی از دسترسی به ترافیک و راه حل های پارکینگ است که معمولاً در برنامه های پارکینگ مسکونی ، تجاری و صنعتی استفاده می شود.سیستم راهبند اتوماتیک  معمولاً ترکیبی از موانع و بولاردهای اتوماتیک را شامل می شود که با سیستم کنترل دسترسی خودرو برای ورود و خروج بدون درز متصل می شوند.

علاوه بر این ، سیستم های راهبند اتوماتیک همچنین می توانند با علائم پیام متغیر متصل شوند تا به کنترل جریان ترافیک و بهبود مدیریت پارک خودرو کمک کنند.این امر خصوصاً در پارکینگهای بزرگ مشترک مانند سوپرمارکتها ، پارکینگهای شرکتی ، فرودگاهها ، مراکز خرید خرده فروشی و غیره که نیاز به یک سیستم موثر برای کمک به سیگنال هنگام پر بودن پارکینگ یا هدایت وسایل نقلیه موجود در پارکینگ به فضای موجود دارند معمول است.


سیستم های راهبند اتوماتیک البته چیز جدیدی نیست ، دروازه های سرنشین دار دارای دید مشترک در مکان های شرکتی و صنعتی هستند. با این حال ، معرفی نرم افزار کنترل دسترسی خودرو و راهبند اتوماتیک باعث شده است که مشاغل بتوانند بدون نیاز به دروازه خانه سرنشین دار ، یک نقطه دسترسی ایمن 24/7 ساعته خودرو بسازند.

اما چرا ما می خواهیم نیاز به خانه های دروازه ای سرنشین دار را برطرف کنیم؟


مشکلات یک خانه دروازه سرنشین دار
هزینه های پرسنل

بیایید با بارزترین چالش شروع کنیم - استخدام محافظین هزینه زیادی دارد. این یک جریان بی پایان پول است که سازمان شما در حال هدر دادن کاری است که می تواند با استفاده از افراد قوی و راه حل دسترسی به وسایل نقلیه به طور خودکار انجام شود.

بنابراین ، چرا وقتی راه حل های طولانی مدت یک گزینه موثر و مقرون به صرفه هستند ، این همه پول را برای خانه های دروازه ای سرنشین دار خرج می کنیم؟

خطای انسانی

نگهبانان امنیتی در دروازه خانه ها در معرض خستگی ، تهدیدهای از دست رفته ، بدون ذکر تمرکز ، حواس پرتی و غیبت های برنامه ریزی نشده هستند. نگهبانان نمی توانند 24/7 هشدار داشته باشند و عوامل بی شماری وجود دارد که می تواند عملکرد آنها را در محل کار تحت تأثیر قرار دهد و دسترسی افراد غیر مجاز را به محل کار راحت تر کند.

امنیت در هنگام شیوع همه گیر می شود

با شیوع اخیر COVID-19 ، سازمان ها باید در نظر بگیرند که چگونه می توانند از راه حل های خودکار استفاده کنند تا از محیط خود در حال حاضر و در آینده محافظت کنند. به کارگیری نگهبانان در دروازه خانه ها مقرون به صرفه ترین و ایمن ترین روش برای انجام این کار نیست.

در یک بحران سلامتی ، محافظت از افراد در برابر خطرات ویروس و جلوگیری از قرار دادن افراد در معرض تماس غیرضروری مهم است.

همچنین در نظر گرفتن موارد مربوط به کارکنان که در حین قفل کردن اتفاق می افتد بسیار مهم است. اگر نیاز به نگهبان خود به انزوا باشد ، سازمان ها مجبور می شوند کارگران موقت یا نیمه وقت را جستجو کنند تا خلا را پر کنند.

این به نوبه خود می تواند هزینه های امنیتی سازمان را افزایش دهد ، نیازی به ذکر زمان لازم برای پیدا کردن و به کارگیری افراد مناسب نیست. این کارمندان موقت همچنین می توانند فاقد تجربه و مهارت باشند که باعث می شود مکانهایی که در هنگام بحران سلامت بسیار بیشتر در معرض تهدیدات امنیتی هستند.

وقت طلاست

راهبند اتوماتیک عمدتاً برای پردازش زیاد گردشگران و وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرند. این کار اغلب شامل کارهای دستی زیادی مانند بررسی پلاک خودرو و شناسه راننده برای اطمینان از مجاز بودن ورود آنها به محل است. همه اینها زمان بر است و می تواند منجر به ازدحام غیرضروری در دروازه های ورود و خروج محل شود.

محل های شلوغ مانند انبارها ، فرودگاه ها ، بنادر دریایی ، پایگاه های نظامی ، شرکت های خدماتی ، پردیس های شرکتی و آموزشی و پلیس به راه حلی نیاز دارند که به آنها امکان دسترسی به محل را بدون توقف در دروازه و منتظر مأمور حراست برای اعطای آنها بدهد.راهبند بولارد و مزایای ان

تا به امروز ، راهبند بولارد قسمت عمده ای از ترافیک و مکان های شلوغ سیستم های مدیریت امنیت ما را به اشتراک می گذارند. آنها در درجه اول برای کنترل / هدایت ترافیک استفاده می شوند ، در حالی که هم برای مشخص کردن وسایل نقلیه برای ورود به منطقه ای محدود استفاده می شوند و هم می توانند از عابران پیاده در برابر حوادث و حملات محافظت کنند. اگرچه در طول سالها شکل ظاهری و عملکرد آنها اندکی تغییر کرده است ، اما استفاده از ستونها به قرن هجدهم برمی گردد که توپهای قدیمی در موقعیت معکوس خود دفن می شوند و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند تا در کنار اسکله ها مورد استفاده قرار گیرند تا کشتی های متصل به لنگرگاه را لنگر اندازند.

بعداً ، ستون های توپ به عنوان راه حل کلاسیک مدیریت ترافیک "یک پست بزرگ که جلوی درگیری کالسکه های اسب را با وسایل و یا کشتن عابران پیاده را می گیرد" نامیده می شود. این ، اتفاقاً ، هنوز هم نکته اصلی همه چیز است: دفترچه راهنمای فنی شهر لندن با بیان اینکه "راهبند بولارد ها هم از سنگفرش و ساختمان محافظت می کنند و هم برای عابران پیاده ایمنی ایجاد می کنند" ، و همچنین اشاره کرد که بولدوزهای تاریخی "شخصیت محلی را تقویت می کنند". امروزه بیشتر تیرهای توپ در سراسر جهان با محافظت مداوم از تعدادی از میراث فرهنگی با پیشنهادات مدرن تر و کاربردهای گسترده تر جایگزین شده اند.

راهبند بولارد ما که با انعطاف پذیری و سادگی در نظر گرفته شده است ، ویژگی های قابل تنظیم مانند رنگ ، ارتفاع و پایان را با توجه به سایت های ذکر شده در میراث ارائه می دهد. کفن های بولارد دارای قابلیت سفارشی سازی متناسب با نیازهای معماری هستند
.


 راهبند اتوماتیک بوم دار چیست؟


راهبند اتوماتیک بوم ، همچنین به عنوان دروازه بوم شناخته می شود ، بخشی از صنعت توزین است و عموماً در شرکت های دارای ترازو استفاده می شود. محبوب ترین خدمات این تجهیزات در پارکینگ ، ورودی های مشاغل خصوصی ، مناطق مسکونی و بزرگراه های عوارضی است. راهبند اتوماتیک بوم اغلب برای مسدود کردن دسترسی وسیله نقلیه یا عابر پیاده از طریق یک نقطه کنترل شده در فضاهای خصوصی و عمومی یا گاهی در منطقه ساختمانی استفاده می شود.

سه نوع راهبند اتوماتیک وجود دارد که Camaweigh ارائه می دهد: یک سد بازوی مستقیم ، سد تاشو و یک دروازه حصار حصار. تفاوت بین این سه نوع تجهیزات در حالت استفاده از آن است: دستی یا اتوماتیک. آنها همچنین ساده ترین تا پیشرفته ترین ویژگی ها را دارند. بنابراین ، قیمت راهبند اتوماتیک با قطعات و لوازم جانبی پیچیده آن تعیین می شود.

Boom gate اغلب در فرایند ردیابی و کنترل جریان ترافیک استفاده می شود.
حصار اتوماتیک حصار با برچسب های بازتابنده در حال راهبند اتوماتیک برای فروش

دروازه حصار حصار با برچسب بازتابنده نارنجی در راهبند  و درب نارنجی. از جمله ویژگی های آن می توان به عملکرد خودکار یا کنترل رادیویی و دو بوم بازوی محافظ نرده سفید اشاره کرد.
ویژگی های راهبند  Boom:

    طول بازوی راهبند اتوماتیک بوم سفارشی: 2 تا 6 متر
    رونق لوله ای یا دایره ای یا مربعی شکل
    جهت بازوی بوم: چپ ، راست یا یک طرفه
    زمان باز و بسته: سفارشی یا بین 0.6 تا 5 ثانیه.
    جنس: آلیاژ آلومینیوم و تیر فولادی برای دوام و قابلیت تحمل نیروهای ضربه ای قوی
    عملکرد ساده برای حفظ ایمنی و جریان ترافیک سنگین
    هزینه نگهداری پایین به دلیل ویژگی های ضد آب ، اتوماتیک و ضد خرد شدن آن
    مانع تاشو راهبند اتوماتیک دروازه حصار: انعطاف پذیر و با پوشش افقی
    ویژگی های اضافی: استفاده از کارت های NFC برای کارکردن و مجهز به بسته باتری اضافی یا سازگاری با انرژی خورشیدی در صورت قطع برق
    لوازم جانبی: پرتوهای ایمنی PE ، آشکارسازهای حلقه ، برچسب های منعکس کننده ، آشکارسازهای حلقه ، چراغ های ایمنی چشمک زن و کنترل رادیویی


موارد استفاده از راهبند اتوماتیک:

    معمولاً در تقاطع های هم سطح ، پل های عابر پیاده ، مناطق پارکینگ ، دروازه ها و خروجی های محدود شده واقع شده است
    برای فاصله زیاد عمودی ازراهبند اتوماتیک بوم تاشو و موانع دروازه حصار استفاده کنید
    سد بازوی مستقیم در ساختمان و محل هایی با فاصله عمودی کم اعمال می شود
    برای ایجاد ثبات و جلوگیری از برخورد آن به سقف یا سقف ساختمانها و پارکینگ ها از راهبند اتوماتیک تاشو استفاده کنید.
    هنگام بارگیری وسایل نقلیه بر روی سکوی توزین ،راهبند اتوماتیک راحت و کارآمد هستند


انواع راهبند اتوماتیک:

رهام تک انواع زیر را برای مانع رونق ارائه می دهد:

    راهبند اتوماتیک بازوی راست
   راهبند اتوماتیک تاشو
    دروازه حصار حصار

در فروش ، راهبند اتوماتیک بازوی مستقیم با بازوی بلند و برچسب های بازتابنده نارنجی خریداری کنید

راهبند اتوماتیک بازوی مستقیم با 3 متر بازوی سفید رنگ و برچسب های بازتابنده نارنجی. در و قفسه به رنگ زرد. یک سیستم جداگانه برای کارت های NFC برای ساکنان یک ساختمان خصوصی در نظر بگیرید و به طور خودکار کار کنید.
کدام کشورها به طور عمده راهبند اتوماتیک تولید می کنند؟

چین ، هند و ایالات متحده تولیدکنندگان اصلی راهبند اتوماتیک بوم گیت هستند.

مصرف درهای راهبند اتوماتیک به طور چشمگیری در سراسر جهان افزایش یافته است زیرا کشورها در حال توسعه پارکینگ های بیشتر ، مراکز خرید ، هتل ها و سایر فضاهای عمومی و خصوصی هستند. بنابراین ، تقاضای بالای راهبند اتوماتیک.


میانگین قیمت Boom Barrier چقدر است؟

در مورد قیمت گذاری ترازوها و لوازم جانبی ، ما تمام انرژی خود را برای تحقیق در مورد همه مارک ها و انواع راهبند اتوماتیک صرف می کنیم. هدف ما یافتن تجهیزات مقرون به صرفه با بهترین مشخصات ، با مناسب ترین قیمت و با مواد با کیفیت بالا است.