راهبند


 

راهبند

 


انواع راهبند اتوماتیک


راهبند وسیله ای است که برای کنترل عبور و مرور خودروها و جلوگیری از ورود خودروهای غیر مجاز به داخل مجموعه ها یی مانند بیمارستانها،ادارات،شرکت ها،مجتمع های مسکونی،پارکینگ ها و... استفاده میشود.امروزه راهبندها بصورت اتوماتیک عمل میکنند و دیگر مانند گذشته از راهبندهای دستی استفاده نمیشود.

راهبندها به شکل های مختلفی بنابر نوع نیاز مجموعه ها وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.روش کار راهبندهای اتوماتیک غالبا بصورت استفاده از ریموت کنترل و کلید دستی است اما در راهبندهای جدید و بروز میتوان از سیستم های RFID وریدرهای برد بلند نیز استفاده کرد.


راهبند اهرمی(میله ای)

 

راهبند اهرمی دارای یک میله از جنس آلومینیوم و سبک است که به اندازه های مختلف وجود دارد و برای مسدود کردن مسیر به صورت افقی و عمودی بالا پایین میرود.این اهرم توسط یک موتور محرک که الکترومتور ویا هیدرولیک است و یک گیربکس حرکت خود را انجام میدهد. راهبندهای اهرمی به نسبت انواع دیگر راهبندها بیشتر مورداستفاده قرار میگیرند طول میله این راهبندها معمولا ۴تا ۸متر متغییر هستند.

راهبند اهرمی
 
برای مکانهایی که مسقف هستند معمولا از بازوهای تاشونده استفاده میشود که به صورت ۹۰درجه و ۱۸۰درجه هستند. در راهبندهای میله ای برای حفظ تعادل و کمک به موتور از فنر استفاده میشود همچنین بر روی میله یا بوم برخی از انواع این نوع راهبندها از LED برای وضوح بیشتر در تاریکی شب استفاده میشود.


راهبند ستونی (بولارد)

راهبند ستونی، استوانه ای فلزی و محکم است که توسط فنداسیون در داخل زمین قرار میگیرد و به هنگام فرمان توسط موتور الکتریکی داخل زمین بالا پایین میرود .برای بستن مسیر مجموعه هایی که نیاز به برقراری امنیت بالایی دارند معمولا از راهبندهای ستونی استفاده میشود و با توجه به عرض مسیر از دو یا چند ستون استفاده میشود.
راهبند ستونی

به این نوع راهبندها بولارد نیز گفته میشود و قیمت آنها نسبت به دیگر انواع راهبند بسیار بالاتر است برای تردد ها بالا معمولا از موتور هیدرولیک دراین نوع راهبند استفاده میشود به این نوع راهبندها ضد تروریست هم گفته میشود.


راهبند نیزه ای

راهبند های نیزه ای یک تکنولوژی نو ظهور در حوضه راهبند های وسایل نقلیه است . این راهبند ها برای منهدم کردم لاستیک های وسایل نقلیه استفاده میشوند و از این رو از این راه بند در جاده های با امنیت بالا یا در ورودی مناطق نظامی استفاده میشود.راهبند نیزه ای در ابعاد و مقاومت های مختلف قابل طراحی و تولید است.این سیستم میتواند لاستیک یک خودرو سواری را از بین برده و یا به غلطک های یک تانک جنگی آسیب بزند و آن را زمین گیر کند.

سره نیزه ها از جنس فولاد آب دیده بوده و با ارتفاع 10 تا 40 سانتی متر موجود است.این راه بند با توجه به نیاز و محل قرار گیری میتواند عرض طول و یا حتی ارتفاع متفاوتی داشته باشد.

همچنین به دلیل اینکه راهبند نیزه ای در داخل زمین قرار دارد و بایستی در فصول سرد و همچنین مناطق سردسیر با همان سرعت عمل کند، این نکته را در راهبند نیزه ای دارای اهمیت می کند از این رو راهبند نیزه ای تا دمای منفی 35 درجه نیز با همان سرعت عمل می کند. به عبارتی قدرت راهبند نیزه ای به گونه ای است که قادر به شکستن یخ زدگی می باشد.

 
راهبند نیزه ای

راهبند صفحه ای

این نوع از راهبندها شامل یک صفحه فولادی ضخیم می باشند که درون فنداسیون مخصوص به خود در داخل زمین کار گذاشته می شوند. هنگامی که بخواهید مسیر عبور را مسدود نمایید، یک سیستم محرک هیدرولیک و یا الکترومکانیک صفحه را به سمت بالا حرکت داده تا به صورت مانع در برابر عبور وسایل نقلیه قرار بگیرد و کل مسیر رعبور را ببندد.با توجه به ضخامت بالای صفحه متحرک این نوع راهبند، نیروی های ناشی برخوردهای شدید را  به خوبی تحمل می کند. بنابراین می توان از آن در ورودی مراکز حساس نظامی و سیاسی به منظور جلوگیری از وقوع عملیات خرابکارانه و تروریستی استفاده نمود.


راهبند صفحه ای

 

 

تفاوت راهبند هیدرولیک و الکترومکانیک


راهبند هیدرولیک


راهبندهای هیدرولیک به علت استهلاک مکانیکی کمتر نسبت به راهبندهای الکترومکانیک، برای محل های پرتردد مناسب تر می باشند. راه بندهای هیدرولیک را براساس ولتاژ تغذیه موتور می توان به دو گروه ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت تقسیم نمود. مزیت عمده مدل ۲۴ ولت قابلیت افزودن باتری پشتیبان برای استفاده از راه بند در هنگام قطع برق می باشد.

سیستم محرک در این راهنبدها شامل یک موتور الکتریکی، پمپ روغن، محفظه روغن و سیلندر هیدرولیک می باشد. با روشن شدن موتور، پمپ روغن به حرکت درآمده و روغن را با فشار بالا از مخزن تخلیه و وارد سیلندر هیدرولیک می نماید. با ورود و خروج روغن در سیلندر هیدرولیک، پیستون درون آن به سمت بالا و پایین حرکت می کند. انتهای آزاد پیستون به کمک اهرم بندی به شفت خروجی متصل می شود و از سمت دیگر میله راهبند نیز از مرکز دوارن خود به شفت خروجی متصل می گردد. بدین ترتیب حرکت پیستون درون سیلندر هیدرولیک به میله راهبند منتقل شده و نیروی لازم برای حرکت آن را تامین می کند.راهبند الکترومکانیک

راهبندهای الکترومکانیک دارای یک موتور الکتریکی می باشد. نیروی خروجی شفت موتور وارد یک جعبه دنده (گیربکس) می شود تا از طریق آن نسبت قدرت و سرعت شفت متحرک تنظیم شود. مرکز دوران میله راهبند دارای یک سوراخ دندار بوده که بر روی شفت خروجی جعبه دنده متصل می شود. از این طریق زنجیره انتقال قدرت کامل شده و نیروی محرک موتور به میله راهبند منتقل می شود.

نحوه ی حرکت راهبند های الکترو مکانیک به این گونه می باشد که نسبت قدرت و سرعت شفت موتور از طریق وارد شدن نیروی خروجی شفت موتور وارد یک جعبه دنده یا همان گیربکس تنظیم می شود و مرکز دوران میله ی راهبند که دارای یک سوراخ دندانه دار هست به شفت خروجی جعبه دنده متصل می شود . بنابرین زنجیر انتقال قدرت کامل می شود و نیروی محرک موتور به میله ی راهبند منتقل می شود . 


 


امنیت راهبند ستونی

 
چگونه راهبند های ستونی می توانند امنیت ساختمان‌ها و اطراف آن را تامین کنند؟!

یکی از انواع راهبند ها موانع ستونی هستند که باعث ایجاد امنیت در فضای مورد استفاده می شوند، انواع مختلفی از این نوع راهبند ستونی بر اساس اندازه، طرح،جنس وجود دارد که مشهورترین آنها قوطی های استیل ضد زنگ است که علاوه بر یک مانع امنیتی برای عابرین پیاده باعث کنترل ترافیک می شود. برای حفاظت از تجارت گزینه‌های مختلفی در دسترس است که برای انتخاب بهترین موقعیت باید درک کاملی از تفاوت بین موانع امنیتی داشته باشیم و متناسب به نیاز و محل نصب بهترین گزینه را انتخاب کنید.

راهبندهای ستونی هیچ محدودیت تردد برای عابرین پیاده پیاده ندارند و به راحتی و آزادانه می توانند از هر کجا بخواهند حرکت کنند. اما در مدل های نرده ای و  بلوکی، اگر هنگام نصب محلی برای تردد عابرین گذاشته نشود باعث هرج و مرج و ترافیک می شود. راهبند ها چگونه امنیت را حفظ می‌کنند؟! محدود کردن ورود غیرمجاز اصلی ترین کانون توجه امنیتی است که این امر باعث ایجاد بازدارندگی می‌شود و امنیت موثری را در محیط اطراف ایجاد می‌کند.

راهبند های ستونی در اطراف ساختمان ها باعث می‌شود از برخورد اتومبیل به صورت عمد یا چه تصادفی به ساختمان ها جلوگیری شود که این امر خود باعث امنیت عابرین پیاده و کودکان اطراف ساختمان می‌شود که هیچ اتومبیلی نمی‌تواند وارد محدوده پیاده رو شود. 

راهبند بازویی چگونه کار می کند؟

سیستم مدیریت پارکینگ اتومبیل تقریباً در همه مکان ها یک مشکل است. از وسایل ایمنی خودرو برای دستیابی به ایمنی در مدیریت پارکینگ خودرو استفاده می شود. راهبند بازویی  همچنین به عنوان مانع درب شناخته می شود که قطبی را حمل می کند که به یک نقطه انتهایی در یک رونق عمودی آویزان است که با فاصله ای جبران می شود. این رونق با استفاده از یک موتور دنده ای صعود و نزولی می کند که مراحل تدریجی را تضمین می کند و علاوه بر این قطب برای حمایت از توزیع وزن برابر بالاترین وزن است.

راهبند بازویی اولین راه حل های امنیتی فیزیکی هستند که برای کنترل ورود یا تردد وسایل نقلیه به صورت خصوصی مانند مکانهای مسکونی و عمومی مانند دفاتر استفاده می شوند. راهبند بازویی اتوماتیک معمولاً در مناطق پارکینگ ساخت و سازهای متعدد داخلی مانند هتل ها ، سوپرمارکت ها و زیرساخت های صنعتی استفاده می شود. راهبند بازویی در غرفه های عوارض نیز کاربرد دارند. جایی که از راهبند بازویی مخصوص بازار بزرگراه ها استفاده می شود.

از آنجایی که بوم گیت های اتوماتیک گزینه ای مقرون به صرفه و به نوعی بسیار راحت نسبت به نرده ها و درب های سنتی ارائه می دهند ، در پروژه های زیربنایی مدرن بوم گیت ها بسیار مورد توجه هستند. پیاده سازی فناوری پیشرفته ، به تدریج باعث افزایش کارایی بوم گیت در ارائه راه حل های دسترسی همه جانبه به پارکینگ شده است.


همه چیز درباره راهبند بازویی

تقریباً در تمام راهبند بازویی اتوماتیک حلقه های القایی برای ایمنی عملکرد مانع گنجانیده شده است. مدارهای ایمنی سیستم کنترل به حلقه های آغازین زمین متصل می شوند ، که در سطح دنباله قرار دارند. استفاده از حلقه های آغازین به این معنی است که هنگام حضور خودرو در منطقه عبور ، بازوی سد به طور ناگهانی پایین نمی آید. بازوی مرتب شده هنگام عبور ماشین از زیر بازوی مانع پایین می آید ، به طور خودکار دوباره به حالت باز خود باز می گردد.

 
به ورودی خود محافظت کنید

افزودن یک درگاه امنیتی اتوماتیک می تواند در هزینه های شرکت های بیمه صرفه جویی کند که شما را برای محافظت بیشتر می کند. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که یک درگاه امنیتی کنترل دسترسی خودکار همچنین می تواند پنج درصد ارزش خانه شما را در بازار املاک و مستغلات اضافه کند که فروش خانه را تسریع می کند. برای هر کسی که یک برنامه موفقیت آمیز امنیت درب را در سازمان یا کارخانه اجرا می کند ، مطمئناً جلوی حوادث پرهزینه و آسیب های زیست محیطی را در ساختمان می گیرید.

   
افزایش ایمنی

هرگز از تماس با تولیدکنندگان راهبند بازویی برای کار خود دریغ نکنید ، این کار بسیار بهتر از سایر خدمات است. یک درگاه امنیتی اعضای خانواده ، مشاغل و دارایی شما را با ایمنی ، امنیت و آسایش حفظ می کند. دروازه پارک اتومبیل اتومبیل وسیله ای موفق است که دارای خواص مفیدی است از جمله اینکه از دسترسی غیر مجاز وسایل نقلیه به یک ملک خاص جلوگیری می کند.

    بهترین گزینه برای کنترل ترافیک

بلوک های ترافیکی می تواند یک مشکل مهم برای عبور از سراسر جهان باشد. بلوک های راهبند بازویی از رونق ، شما را از مدیریت ایمنی ، فشار بیش از حد به ذهن انسان و از دست دادن وقت آزاد می کند. مانع خیابان با یک مولد سیگنال رایانه ای میزان ترافیک شما را متعادل می کند. شرکت های فناوری اطلاعات و سایر راه حل های تجاری به درب و موانع برنامه ریزی شده وابسته هستند.

این روزها سیستم کنترل و مانع پارکینگ کارآمد اجباری شده است. با تعداد بیشتر وسایل نقلیه در دفاتر ، بیمارستان ها ، اماکن عمومی و اماکن مسکونی ، راه حل مانع پارکینگ باید به گونه ای کنترل شود که مسائل پارکینگ را آسان کند. به دلیل توسعه فناوری ، از بسیاری از ویژگی ها و ویژگی های کنترل پارکینگ می توان لذت برد. وسایل نقلیه پارکینگ با این راهکارها و خدمات آسان کاملاً انعطاف پذیر شده اند. راه حل های مدرن پارکینگ شامل سیستم کنترل دسترسی ، مدیریت درآمد ، سیستم امنیتی ، موانع پارکینگ و اطلاعات آماری است.


سیستم راهبند:

    یک سیستم راهبند ایده آل ، امکان پارک و بیرون آوردن ایمن وسایل نقلیه از پارکینگ را تضمین می کند.
    با سیستم راهبند بدون کلید ، دارندگان وسایل نقلیه می توانند به راحتی وسایل نقلیه خود را پیدا کرده و در فضای پارکینگ به راحتی حرکت کنند.
    ترافیک در ساعات اوج مصرف را می توان با راه حل ها ، فناوری ها و خدمات مدرن مدیریت کرد. امنیت شدید امنیت و ایمنی وسایل نقلیه را تضمین می کند.

    راهبند می توانند به طور خودکار وسایل نقلیه را تشخیص داده و به آنها آزادانه اجازه دهند.
    به لطف فناوری های پیشرفته ای که در سیستم های راهبند پارکینگ استفاده می شود ، وقت و انرژی کمتری برای مالکان مصرف می کند.
    راه حل مدیریت پارکینگ همچنین شامل خوانندگان بلیط خروج و سیستم جمع آوری غیرمتمرکز پرداخت هنگام خروج است. همچنین تلاش پرسنل ترافیک پارکینگ را آسان می کند.

    شکار کنترل بیشتری می شود و هزینه بهره برداری کاهش می یابد.
    سریع وجود دارد و برای پارک کنندگان و مسئولان پارکینگ کاملا مناسب است.
    نگهداری از سیستم راهبند پارکینگ ، فن آوری ها و خدمات آن می تواند هر از گاهی به راحتی حفظ شود.
    کار با این فناوری ها بسیار ساده است و همه کاره است.

راهبند اولین خط امنیتی در راه رسیدن به شی محافظت شده. روش های بسیار بیشتری برای ایجاد قابل اعتماد این ایستگاه از آنچه یک واحد کنترل از راه دور استاندارد اجازه می دهد وجود دارد.

بگذارید به شما بگوییم چه ویژگی هایی با کنترل راهبند در دسترس قرار می گیرد و چرا استفاده از آن مهم است.
چرا آژاکس اگر «همه کارها همانطور که هست» کار می کند؟

هدف از راهبند محافظت در برابر مشکلات و آشفتگی دنیای خارج است ، نه ایجاد آنها. در اینجا 5 مشکلی وجود دارد که کاربران حداقل یک بار در هنگام استفاده از موانع و دروازه ها با آن روبرو شده اند:

1. اتلاف وقت هنگام انتظار

قیمت زمان بسیار بالا است. یک فرد عادی تقریباً 4 ماه از عمر خود را صرف انتظار برای چراغ سبز در چراغ راهنمایی می کند - چرا دو ماه دیگر در انتظار باز شدن راهبند هدر می دهید؟

با استفاده از دکمه ، می توانید از طریق دروازه یا راهبند رانندگی کنید بدون اینکه وقت خود را برای توقف و انتظار تلف کنید. دکمه در مسافت حداکثر 1300 متری کار می کند (بدون مانع) ، و تحویل دستور فقط 0.15 ثانیه طول می کشد. برای مقایسه: به طور متوسط ​​، حداکثر برد fob های کلیدی به 200 متر می رسد ، اما در زندگی واقعی ، ما در مورد 20-30 متر صحبت می کنیم.

2. ترس از جعل و هک

اغلب اوقات ، دکمه های اصلی برای راهبند هیچ گونه محافظتی در برابر جعل ندارند و رمزگذاری سیگنال های آنها ابتدایی است یا فقط وجود ندارد. چنین سیستم هایی را می توان در عرض چند دقیقه با یک کدگیر هک کرد.

کد گیر وسیله ای است که از یک دکمه کلیدی تقلید می کند و می تواند دروازه ها یا سیستم کنترل راهبند را هک کند.

تمام داده ها در با یک الگوریتم کلید شناور رمزگذاری می شوند. هر دستگاه یک شناسه منحصر به فرد دارد و پروتکل رادیویی جواهر هر جلسه ارتباطی را با دستگاه ها بررسی و برچسب می زند. این سیستم در برابر گیرنده های کد آسیب پذیر نیست. توسط دستگاهی که به هاب متصل نیست ، نمی توان آن را کنترل کرد. و اگر دکمه کنترل را گم کردید ، با چند کلیک در برنامه می توان آن را از مرکز جدا کرد.

3. حوادث و بلایا

حتی بلندترین راهبند نیز در برابر شرایط پیش بینی نشده محافظت نمی کنند. به عنوان مثال ، یک کارفرما متوجه نشده است که یک کارمند اخراج شده دکمه کنترل را برای دروازه یا سد نگه داشته است.

4. آشفته با کلیدهای fob

نیاز به یادآوری مداوم یک کلمه کلیدی جداگانه برای راهبند یا دروازه ها - این امر زندگی را دشوارتر می کند. اگر یک مرکز امن دارای چندین ورودی و خروجی باشد که هرکدام دروازه ها و راهبند خاص خود را دارند ، هرج و مرج ایجاد می شود. حمل یک دسته دکمه های کلیدی همیشه راحت نیست و استفاده از چندین کنترل از راه دور نیز مناسب نیست.


5. قابلیت محدود

با آژاکس ، دروازه ها و راهبند بخشی از اکوسیستم امنیتی می شوند و آن را تکمیل و تقویت می کنند. سیستم امنیتی به یک سازنده فناوری تبدیل می شود ، که امکانات آن فقط توسط شما تعیین می شود. به عنوان مثال ، با اتصال دوربین نظارت تصویری به سیستم ، می توانید در تلفن هوشمند خود ببینید که چه کسی در مانع بوق می زند - همه اینها بدون ایجاد حرکات غیرضروری یا حواس پرتی از موارد مهم است. یا می توانید ردیاب های حرکتی خیابانی را به سیستم اضافه کرده و در صورت هشدار هشدار ، دروازه ها را مسدود کنید.کنترل تردد اسان با راهبند اتوماتیک

دوربین های مدار بسته مجرمان بالقوه را بازدارنده می کنند و می توانند یک سرقت را که می تواند برای دستگیری عامل یا مجرمان مورد استفاده قرار گیرد ، ضبط کنند ، اما با راهبند اتوماتیک فیزیکی می توانید دسترسی به دارایی خود را کنترل کنید. هنگامی که در ورودی و خروجی پارکینگ ، محل کارخانه و اداره قرار می گیرید ، کنترل دارید و در صورت لزوم حرکت را محدود کنید. شما می توانید دسترسی شخصی و مجاز به وسایل نقلیه مجاز را بدهید ، در حالی که از وسایل نقلیه خارجی و افرادی که اجازه ورود به آنها را دارید ، نظارت می کنید. همچنین می توانید دسترسی به مناطق مختلف را از طریق محل کار خود کنترل کنید.

امنیت برای کارمندان

کارمندان شما یکی از بزرگترین سرمایه های شما هستند. آنها همان مواردی هستند که باعث می شوند تجارت شما به راحتی و سودآوری داشته باشد. تأمین امنیت و آرامش خاطر ، بهره وری آنها را تضمین می کند. یک محیط کار ایمن و ایمن به کارمندان شما این امکان را می دهد تا تمرکز کنند و کاملاً بر روی شغل فعلی تمرکز کنند.

نمی توان انکار کرد که راهبند اتوماتیک راحت هستند. می توان آنها را طوری برنامه ریزی کرد که فقط به وسایل نقلیه مجاز اجازه دسترسی دهند. می توان آنها را طوری برنامه ریزی کرد که فقط در ساعات مشخصی از روز اجازه دسترسی داشته باشند و در صورت تلاش در هر زمان دیگری ، حتی برای وسایل نقلیه مجاز ، دسترسی را محروم کنند. در صورت لزوم می توانید مجوز ویژه را تأیید کنید ، در نتیجه از کنترل و آگاهی از رفت و آمد به ملک خود اطمینان حاصل خواهید کرد. همچنین در صورت لزوم یک گزارش دیجیتال خواهید داشت که برای مراجعه به تاریخ های خاص در آینده مفید است.

راهبند اتوماتیک به عنوان بازدارنده متجاوزین عمل می کنند. این نشان می دهد که اموال شما ایمن است و امنیت اموال خود را جدی می گیرید. اساساً به عنوان یک مانع روانشناختی و همچنین به عنوان یک مانع فیزیکی واقعی عمل می کند.

امروزه بسیاری از طرح های زیبا و ابتکاری برای انتخاب وجود دارد. آنها نه تنها امنیت را به اموال شما اضافه می کنند ، بلکه به زیبایی آن نیز می افزایند. یک راهبند اتوماتیک براق به احساس کلی بازدید کننده هنگام بازدید از ملک شما می افزاید. به هر حال ، این اولین نقطه تماس مهمان است و یک راهبند  براق بلیط افزودن احساس حرفه ای به تجارت شماست.

طیف وسیعی از راهبند اتوماتیک را با ویژگی هایی ارائه می دهد که ایجاد امنیت در محل کار شما را بسیار آسان تر می کند. آنها راه حل های ابتکاری مانند خواننده دور برد rfid را ارائه می دهند که به وسایل نقلیه مجاز با ورودی بدون درز برچسب وسیله rfid مربوط اجازه می دهد که باعث صرفه جویی به موقع و کاهش دردسر یافتن کارت های دسترسی می شود. گزینه های دروازه مانع بازوی مستقیم با عملکردهای عادی و سریع وجود دارد در حالی که یک دروازه مانع پارکینگ رنگی ابتکاری برای پارکینگ در شب وجود دارد.راهبند اتوماتیک ، که به عنوان موانع نیز شناخته می شوند ، ساده ترین راه حل برای مدیریت مناطق دارای تحرک شدید هستند. این راه حل ها برای استفاده بی رویه در مدیریت مناطق محدود ، اعم از خصوصی یا عمومی طراحی شده اند ، سرعت مداخله را با سهولت و سهولت استفاده ترکیب می کنند. ایده آل در همه شرایطی که نیاز شما برای کنترل ترافیک است ، بدون نیاز به تجهیز خود به محافظت فیزیکی ، مانند درب.

راهبند اتوماتیک دارای چندین ویژگی هستند. سریع ، بی صدا ، قادر به عملکرد حتی در شرایط نامساعد جوی ، مانند برف سنگین ، موانع تلفن همراه نشان دهنده سازش مناسب بین خرید / عملیات مقرون به صرفه بودن و کیفیت نهایی محصول است. نقش ایده آل آنها این است که آنها را برای کنترل جریان وسایل نقلیه در انبارهای صنعتی ، مجتمع های بزرگ میزبان دفاتر ، بیمارستان ها ، پارکینگ ها یا کانکس ها استفاده می کند. تمام ساختارهایی که نیاز به اطمینان از نظم در جریان وسایل نقلیه دارند ، اما به محافظت ایمنی احتیاج ندارند.

از راهبند اتوماتیک همچنین می توان در مواقعی استفاده کرد که ایمنی با وجود موانع همراه با سرویسهای محافظ مسلح یا سطح مانع عمیق دوم ، مانند دروازه های اتوماتیک ، تضمین شود.

راهبند اتوماتیک ارائه شده توسط رهام تک از تجربه معمول ما  به دست آورده ایم ، بهره مند می شوند. اولین نظرسنجی از تکنسین های ما در سایت به ما امکان می دهد نیازهای خاص مشتری را بدانیم. پس از آن ، پروژه اولیه به بررسی دفتر فنی می پردازد که جزئیات اجرایی را تعریف می کند. پس از تأیید نهایی از مشتری ، تیم مداخله موبایل ما برای تهیه و نصب ماشین آلات مداخله می کند.
خرید از رهام تک