آیفون تصویری شرکت تابا الکترونیک


شرکت تابا الکترونیک فعالیت خود را از سال 1362 آغاز نمود و با ارائه ی خدمات گسترده و محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان اش را جلب نمود و از ابتدا تا کنون سعی بر بالا بردن کیفیت محصولات خود داشته و با بکار گیری متخصصین واحدهای کنترل کیفی و تحقیق و توسعه ی حرفه ای و دقیق، به طور جدی بر این امر نظارت داشته و از این طریق توانسته بازارهای داخلی و خارجی خود را توسعه بخشد و محصولات خود را به خارج از کشور صادر نماید.

شرکت تابا الکترونیک با تولید محصولاتی همچون
آیفون های تصویری، صوتی و سیستم های ارتباط داخلی، درب باز کن های اتوماتیک پارکینگ و لامپ های روشنایی LED یکی از شرکت های پیشرو در عرصه صنایع الکترونیکی می باشد و توانسته محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه نماید.
 
شرکت تابا الکترونیک

اصلی ترین محصول تولیدی توسط این برند آیفون تصویری تابا است که جزو پر فروش ترین و بهترین آیفون تصویری ایرانی به شمار می رود. تابا مجموعه گسترده ای از آیفون های 3.5 تا 10 اینچ با صفحه نمایش های لمسی و غیر لمسی ارائه می کند، در میان آن ها انواعی از آیفون ها با امکان برقراری ارتباط دیگر واحد ها یا واحد نگهبانی همچنین آیفون هایی با قابلیت اتصال به دو پنل (یا دوربین مداربسته) نیز قرار دارد.

آیفون تابا در ایران یکی از سه برند اصلی و پرطرفدار می باشد. تنوع محصول، قیمت متعادل و امکانات مناسب باعث شده محصولات این شرکت در طی سالیان سال همچنان پرفروش بماند.شهرت آیفون تصویری تابا به دلیل کیفیت بالای تصویر در مانیتورها نسبت به رقبا است که این شرکت را از تمام محصولات دیگر متمایز میکند.

کیفیت ایفون تصویری تابا موجب گردیده است که خریداران خارجی را نیز به خود جذب نماید . بیش از چند سال است که محصولات این واحد به خارج از کشور صادر می گردد و این واحد برای حفظ بازارهای داخلی و خارجی خود نهایت سعی و دقت را در حفظ کیفیت تولیدات بعمل آورده است و هم اکنون دارای استاندارد های CE و ISO 9001-2000 می باشد .