ایفون تصویری چسیت


آیفون تصویری چیست؟


آیفون تصویری یک سیستم عالی برای بالا بردن امنیت منزل و محل کار محسوب می‌شود، که از طریق آن می توان مراجعه کنندگان را شناسایی کرد و به افراد مجاز اجازه ورود را داد.  آیفون تصویری شامل دو بخش اصلی است که مورد استفاده در محیط باز و سرپوشیده میباشند،. پنل اصلی در جلوی درب و  فضای باز نصب می‌شود،و دارای دوربین باکیفیت گوناگون و میکروفون جهت پخش صدا می باشد، و تعداد زنگهای آن بستگی به تعداد واحدهای ساختمان دارد. کار اصلی پنل انتقال تصویر و صدای مراجعین است.در داخل منزل و محل کار گوشی  و مانیتور در اینچ های مختلف نصب می شود،که از طریق آن تصویر و صدای اشخاص را دارید.

زمانی که زنگ درب زده شود شما با برداشتن گوشی آیفون تصویر و صدای شخص مراجعه‌کننده را خواهید داشت و حق انتخاب دارید برای باز کردن و نکردن درب بر روی افراد مجاز و غیرمجاز، همین امر باعث بالا رفتن ایمنی شما می شود. زمان انتخاب آیفون تصویری به شرایط آب و هوایی گرد و غبار باران و عوامل محیطی توجه فرمایید تا آیفون با کیفیت بالا خریداری کنید که در برابر آب و ضربه مقاوم باشد و هم  دید دوربین آن در شب کیفیت بالایی را به شما بدهد.

آیفونهای تصویری در طرح ها و مدل های گوناگون از ساده تا پیشرفته در بازار موجود است .مدل های ساده از لحاظ قیمت مناسب می باشند اما آپشنهای کمتری در اختیار شما قرار می دهند. مدلهای پیشرفته تر دارای صفحه نمایش های لمسی بوده و گوشی‌های آن وایرلس می باشد. برخی از آیفون های تصویری قابلیت ارتباط با آیفون های دیگر همسایه ها را در یک ساختمان و یا  ارتباط با لابی و نگهبان را دارند، که این مورد از لحاظ ایمنی بسیار حائز اهمیت است و در مواقع خطر و یا مزاحمت می توانید از سایرین افراد کمک بگیرید. مهمترین ویژگی آیفون های تصویری ضبط تصاویر و عکس هایی از مراجعه کنندگان می باشد، زمانی که شما منزل تشریف ندارید هر شخصی که سراغ شما را گرفته باشد ،عکس و فیلم آن ضبط و ذخیره می شود و شما بعد از بازگشت می‌توانید آن را چک کنید.