سیستم هشدار هوشمند خانه


سیستم هشدار هوشمند خانه چیست؟!
 

سیستم های هشدارهوشمند خانه توسط اینترنت و روی هر گوشی همراه  کار میکند،و شما میتوانیداز هر جای دنیا منزل و محل کار خود را کنترل کنید. توسط سیستم هشدار دیگر حدس و گمانی برای شما نمی باشد که آیا درها و پنجره‌ها بسته هستند و آیا زنگ هشدار را روشن کرده ایم و...، این امر باعث بالا رفتن امنیت خانه شما می شود.

سیستم هشدار هوشمند خانه چگونه کار می‌کند؟!معمولاً این سیستم وایرلس می باشد زیرا نسبت به سیستم با سیم کارکرد آن راحت تر و بهتر است، اجزای زنگ هشدار هوشمند مانند سیستم های دزدگیر منزل  سنتی است، که دارای، صفحه کلید، و صفحه کنترل، سنسورها و غیره . با این حال آنها به یک سرور ایمنی متصل میشوند که به شما امکان می دهد ازهر جای دنیا سیستم خود را از طریق تلفن همراه و لپ تاپ کنترل و نظارت کنید، در این سیستم زمانی که زنگ خطر خورده شود اول پیامی به صفحه کنترل ارسال می شود و پس از آن در چند ثانیه این پیام به تلفن همراه شما ارسال میشود،حال اگر اتصال به اینترنت را از دست بدهیم و یا برق قطع شود چه اتفاقی برای سیستم ما می‌افتد؟!

هنگام قطع برق، جای هیچگونه نگرانی نیست به کمک باتری پشتیبان در صورت قطع برق سیستم همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد اما بدون اینترنت کنترل از راه دور دیگر امکان پذیر نمی باشد. شما به کمک تلفن همراه خود می توانید موارد زیر را انجام دهید :زنگ خطر را برای یک اتاق و یا مناطق خاص فقط تنظیم کنید، زنگ خطر را برای کل ساختمان فعال کنید، دستگاه‌ را از راه دورغیرفعال کنید ، و یا بعضی از سنسورها را غیرفعال کنید. برنامه هشدار هوشمند آرامش خاطر و کنترل کامل را برای امنیت منزل و محل کار به  شما می دهد.

می توانید سیستم دوربین مداربسته را با زنگ هشدارهوشمند خانه ادغام کنید،واز طریق یک نرم‌افزار روی موبایل خود کنترل و مدیریت کنید، می توانید این سیستم را حتی برای تایم های خیلی کم نیز فعال کنید، به طور مثال وقتی در اداره هستید و سر یک تایم تمام کارکنان برای صرف ناهار دفتر خود را ترک می‌کنند ،در این مدت می توانید تا بازگشت آنها دستگاه را فعال کنید و یا هر کارمندی از تلفن خود توسط اپلیکیشن اتاق خود را مدیریت کند. برای داشتن این سیستم هوشمند شما باید از مراکز معتبر این تجهیزات را تهیه کنید و از آنها بخواهید نصابهای حرفه‌ای در اختیار شما بگذارند تا مطمئن باشید دستگاه شما به درستی کار خود را انجام می‌دهد و ایرادی در آن نمی باشد.