نکات خرید ایفون تصویریهنگام خرید آیفون تصویری به چه نکاتی باید توجه کرد؟همانطور که می دانید بیشتر سرقت‌ها از درب ورودی اصلی ساختمان هایی که سیستم حفاظتی ضعیفی دارند، و یا در آنها از قفل های ساده سنتی استفاده شده است، اتفاق می‌افتد. شما می توانید برای جلوگیری از این سرقت‌ها درب ورودی ساختمان را مجهز به سیستم های امنیتی و حفاظتی کنید، که یکی از ساده‌ترین این تجهیزات آیفون تصویری می باشد که می تواند در امنیت منزل شما مفید باشد.
آیفون های تصویری این امکان را به شما می دهد که بدون تماس رو در رو با افردی که پشت درب منزل شماهستند توسط یک مانیتور تصویری آن شخص را مشاهده کنید و به افراد مجاز فقط اجازه ورود دهید،این امر باعث افزایش امنیت خانه و خانواده شما می شود.

 

اما در خرید آیفون تصویری به چه نکاتی باید توجه کرد؟ در ادامه به 6 نکته مهم پرداخته میشود:دوام

پنل های آیفون تصویری معمولاً در کوچه نصب می‌شوند جایی که با هوا، باد، باران، در ارتباط هستند، بنابراین هنگام خرید، پنل هایی را انتخاب کنید که در مقابل آب و هوا مقاوم هستند و بلندگو و دوربین آنها ضدآب باشد.


لنز دوربین

باید از آیفون با لنزهای استفاده کنید که ضد خش و ضد آسیب پذیری باشند و مقاوم در برابر هرگونه دستکاری از طرف سارقین باشد.


جعبه دوربین

باید در مقابل هرگونه دستکاری مقاوم باشد و در برابر ضربه محکم باشد 4:آیفون باید مجهز به زنگ هشدار باشد تا در برابر هرگونه اتفاق مانند دستکاری و یا آسیب هشدار دهد.


دید در شب

از آیفون تصویری هایی استفاده کنید که دوربین آن دید در شب باشد و کیفیت تصویر در شب بالا باشد تا در آن بازده زمانی هم امنیت داشته باشید.


حافظه آیفون تصویری

از آیفون های حافظه دار که امکان ضبط تصاویر و فیلمبرداری را دارند استفاده کنید تا در صورت نیاز چک کنید که در نبود شما چه کسانی سراغ شما را گرفته اند.